З їжею, водою і повітрям в організм людини постійно надходять десятки тисяч непотрібних і навіть отруйних речовин.

У боротьбі з ними слабшає система захисту і корекція складу внутрішнього середовища: органи детоксикації, імунітету, виведення. Крім прямого токсичного впливу, ці речовини викликають і серйозні порушення обмінних процесів.

Сам факт їх появи говорить про відсутність природних сил боротьби з патологією.

Картинки по запросу фото Очищение крови методом мембранного плазмафереза

Для більшості захворювань, пов'язаних з порушенням складу внутрішнього середовища організму і викликають тяжкі хронічні хвороби, загальноприйняті методи лікування не діють. Призначені медикаменти допомагають лише згладити симптоми хвороб.

У таких випадках необхідно принципово нове лікування — еферентної терапія, тобто пряме видалення з внутрішнього середовища організму отруйних речовин. Найефективнішим видом такого лікування є МЕМБРАННИЙ ПЛАЗМАФЕРЕЗ, при якому молекули токсичних речовин видаляються разом з плазмою — рідкої частини крові.Своєчасне проведення еферентної терапії і корекції імунітету дозволяє запобігти прогресуванню хвороби. Певною мірою такі процедури показані навіть людям протягом життя: в результаті перенесених захворювань або контакту з шкідливими умовами виробництва або навколишнього середовища, накопичилися шлаки, з часом все одно дадуть про себе знати. З такими шлаками пов'язано і передчасне старіння, оскільки середня тривалість життя людини вдвічі менше її біологічні можливості. Маніпуляції з очищення внутрішнього середовища організму після перенесених важких гострих захворювань. Хороші результати дає вищеописаний метод при застосуванні в комплексному лікуванні різних видів алергії, порушення ліпідного обміну, шкірних аутоімунних хворобах, запальних процесах статевої сфери у чоловіків і жінок, порушень менструального циклу, безпліддя, трофічних виразках, зняття інтоксикації при наркотичної та алкогольної залежності тощо.

За кордоном цей метод з успіхом застосовується і з профілактичною метою — «для поліпшення якості життя», особливо це отримало популярність серед людей, чия діяльність пов'язана з великими емоційними та фізичними навантаженнями, і чий робочий день носить не-нормований характер — бізнесмени, освітяни, вахтові робітники і т. д

Американці, на мій погляд, дали найбільш чітке визначення мембранного плазмаферезу — як господиня раз на тиждень робить генеральне прибирання власної квартири, так і людина повинна раз на рік провести очищення власної крові.

Таким чином, методи мембранного плазмаферезу показані при всіх патологічних станах, що вимагає корекції складу плазми, клітин крові, а також імунних порушень. Плазмаферез дозволяє видалити з крові мікроби та токсини, що циркулюють імунні комплекси, медіатори запалення, продукти Метаболізму, компоненти зруйнованих і дефектних клітин, гормони, інші токсичні і біологічно активні речовини.

Курс лікування зазвичай складається з трьох-п'яти послідовних процедур, які проводяться через день або два дні на третій, тобто триває близько двох-трьох тижнів.

Фахівці нашого Центру, після консультації та лабораторного обстеження, для кожного пацієнта підбирають індивідуальну програму лікування.

Очищення крові за допомогою мембранного плазмаферезу — це велике щастя бути здоровим, свобода від токсинів, що знаходяться в організмі. Це, нарешті, чиста основа здорового життя. Чого і вам, і вашим близьким бажаю на багато років.

(У статті використані матеріали фірми «Солар-Україна»)