Медичний центр доктора Роєнко допоможе вам в отриманні найціннішого скарбу сучасності - ідеального здоров'я.  Подяка десятків клієнтів свідчить про те, що тут з розумінням і професіоналізмом ставляться до кожного хто звернувся.  Індивідуальний підхід і уважність допомагають лікареві з чистою совістю щодня виконувати свій обов'язок і клятву Гіппократа.  Присягніть також - бути молодими і красивими, незважаючи на всі негаразди.  А для цього є безліч напрямків на вибір пацієнтам в допомогу.


Роєнко А.Н

Співробітниками Медичного центру доктора Роєнко накопичено достатній досвід в лікуванні пацієнтів з-за кордону.

В даний час розроблені програми лікування хворих на цукровий діабет, розсіяний склероз, чоловічого і жіночого безпліддя, хворих, що перенесли інсульт (порушення мозкового кровообігу), інфаркт міокарда, а також хворих після променевої та хіміотерапії, які перенесли операції з приводу онкологічних захворювань.

Суть програми полягає в тому, що фахівці медичного центру, виїжджають в країну, з якої в подальшому буде укладено договір з відбору пацієнтів для лікування в умовах України.

Відібрані для лікування пацієнти, в порядку черги, приїжджають в Україну (зустріч в аеропорту, трансфер і розселення пацієнтів, за їхнім бажанням - в приватних квартирах або готелях - забезпечують спеціальні співробітники медичного центру, що відповідають за роботу з пацієнтами з-за кордону).

Лікування проводиться протягом 12-14 днів і включає в себе - лабораторне та інструментальне обстеження, консультації провідних фахівців і безпосередньо курс лікування.

Проведений аналіз лікування пацієнтів з Лівії, Саудівській Аравії, ОАЕ, Палестини, Тайваню, Іраку, Судану, Кувейту, Сирії, Німеччини, США, Італії, Росії, Білорусії та України показав позитивні результати в лікуванні, особливо цукрового діабету, розсіяного склерозу чоловічого і жіночого  безпліддя.

В період лікування, за бажанням пацієнтів, пропонується культурна програма з відвідуванням історичних місць Полтавської області, знайомство з культурою та побутом українського народу. 

З питань консультації та лікування бажаючим радимо звертатися в «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР доктора РОЄНКО»

за адресою: 36000, м Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 9-а, тел / факс: +38 (0532) 56-97-57

моб: + 38-063-652-20-20; + 38-096-769-45-68; + 38-095-584-59-65

E - mail: royenko.medcentre@gmail. com

Консультації та лікування проводяться без вихідних.

Первинна консультація проводиться безкоштовно.

Ліцензія МОЗ України - АБ № 299180.


«Заробляти гроші на хворобах - великий гріх - заробляти необхідно на послуги при лікуванні хвороб»

Медичним центром доктора Роєнко накопичено достатній досвід в лікуванні пацієнтів з-за кордону.

В даний час розроблена і успішно діє програма лікування хворих на цукровий діабет, хворих, що перенесли інсульт (порушення мозкового кровообігу), інфаркт міокарда, а також хворих після променевої та хіміотерапії перенесли хірургічні операції з приводу онкологічних захворювань.

 Суть програми полягає в тому, що фахівці медичного центру, виїжджають в країну, з якої в подальшому буде укладено договір з відбору пацієнтів для лікування в умовах України.

Відібрані для лікування пацієнти, в порядку черги, приїжджають в Україну (зустріч в аеропорту, трансфер і розселення пацієнтів, за їхнім бажанням - в приватних квартирах або готелях - забезпечує медичний центр.

Лікування проводиться протягом 12-14 днів і включає в себе - обстеження, очищення крові методом мембранного плазмаферезу з наступним проведенням тканинної і клітинної терапії.

Проведений аналіз лікування пацієнтів з Лівії, Саудівській Аравії, Палестини, Німеччини, США, Італії, Росії показав позитивні результати в лікуванні, особливо цукрового діабету.  Показники глюкози крові і прийом інсуліну знижувалися на 47 - 52%!  .

2

1